Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Olvashatatlan jelzéssel: Kikötés. Olaj, vászon, 40×55 cm
10252.

Rufpreis:
12 000 HUF

10253.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Amalfi. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 19×24 cm
10254.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hamis zsugázók. Olaj, vászon, sérült keretben, 100×75 cm
10255.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült,  antik hibás keretben, 54×29 cm
10256.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×14 cm
10257.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció II. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×14 cm
10258.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Medirerrán részlet. Olaj, farost, 30×20 cm
10260.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Férfiportré, levelezőlap. Ceruza, papír, 14x9 cm
10261.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: A kis csueslány, tábori postai levelezőlap. Tus, papír, 9x14 cm
10262.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Állatok. 5 db linó, papír, 13x10 cm
10263.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Humoros grafikák, 4 db. Vegyes technika, papír, 31x22 cm
10264.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF