Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1543325
10048
27
30000
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Vihar a tanyán. Olaj, karton, jelzett, sérült üvegezett keretben, 35×50 cm
1552538
10049
27
40000
Kássa Gábor (1893-1961): Zuglói piac részlet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 28×38 cm
1562485
10050
27
30000
Kéri Imre (1945-): Hóvihar a faluban. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm
1583962
10051
27
Kmetty János (1889-1975): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 9×11 cm 1586669
10052
27
Kmetty János (1889-1975): Ucca. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×9,5 cm 1508293
10053
27
120000
Komáromi Kacz Endre (1880-1969): Csellóslány. Olaj, vászon, jelzett, 70×88 cm 1549701
10054
27
70000
Kotász Károly (1872-1941): Ülő férfi. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm 1549692
10055
27
120000
Kotász Károly (1872-1941): Domboldal. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm 1573269
10056
27
50000
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Velence. Olaj, farost, jelzett, 80×60 cm
1445171
10057
27
160000
Josef Kriehuber (1800-1876)-nek tulajdonított: Ludwig von Welden báró, osztrák hadvezér portréja. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Egy nagyobb lapra ragasztva. A lapon felette Báró Julius Jacob von Haynau (1786-1853) osztrák hadvezér kőnyomatos képe. Welden protréjának mérete 22,5 cm x 16,5 cm. Proveniencia: feltehetőleg Alexander Hübner (1811-1892) osztrák diplomata gyűjteményéből / Attributed to Josef Kriehuber (1800-1876): Watercolor portrait of Franz Ludwig Baron von Welden (1780-1853) commander-in-chief of the Austrian artillery. Watercolor, paper. Glued on a larger sheet. Image size. 22,5 cm x 16,5 cm. On the sheet lithographed image of Jacob Julius von Haynau. Proveniance: probably from Alexander Hübner (1811-1892), Austrian diplomat's collection
1578260
10058
27
14000
Kümmerle Pál (1873-?): Krisztus békéje. Olaj, karton, jelzett, keretben, 25×19 cm 1573716
10059
27
30000
Légrády Sándor (1906-1987): 4 db képeslap terv 1922 (Cserkész). Tus, papír, jelzett, 8,5×13,5 (4×) cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF