Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 125

Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Vihar a tanyán. Olaj, karton, jelzett, sérült üvegezett keretben, 35×50 cm
10048.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kássa Gábor (1893-1961): Zuglói piac részlet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 28×38 cm
10049.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kéri Imre (1945-): Hóvihar a faluban. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm
10050.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kmetty János (1889-1975):  Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 9×11 cm
10051.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kmetty János (1889-1975):  Ucca. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×9,5 cm
10052.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
9

Komáromi Kacz Endre (1880-1969): Csellóslány. Olaj, vászon, jelzett, 70×88 cm
10053.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
13

Kotász Károly (1872-1941): Ülő férfi. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10054.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Kotász Károly (1872-1941): Domboldal. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm
10055.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kovács Tamás Vilmos (1951-): Velence. Olaj, farost, jelzett, 80×60 cm
10056.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Josef Kriehuber (1800-1876)-nek tulajdonított: Ludwig von Welden báró, osztrák hadvezér portréja. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Egy nagyobb lapra ragasztva. A lapon felette Báró Julius Jacob von Haynau (1786-1853) osztrák hadvezér kőnyomatos képe. Welden protréjának mérete 22,5 cm x 16,5 cm. Proveniencia: feltehetőleg Alexander Hübner (1811-1892) osztrák diplomata gyűjteményéből /  Attributed to Josef Kriehuber (1800-1876): Watercolor portrait of Franz Ludwig Baron von Welden (1780-1853) commander-in-chief of the Austrian artillery. Watercolor, paper. Glued on a larger sheet. Image size. 22,5 cm x 16,5 cm. On the sheet lithographed image of Jacob Julius von Haynau. Proveniance: probably from Alexander Hübner (1811-1892), Austrian diplomat's collection
10057.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Kümmerle Pál (1873-?): Krisztus békéje. Olaj, karton, jelzett, keretben, 25×19 cm
10058.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
13

Légrády Sándor (1906-1987): 4 db képeslap terv 1922 (Cserkész). Tus, papír, jelzett, 8,5×13,5 (4×) cm
10059.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF