https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1259906
13910
267
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Losonczy László költeményei. Második kötet. Pest, 1857, Wodianer. 192 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, a gerincén kissé sérült. Ritka! 1207178
13911
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Illyés Gyula összegyüjtött versei. Budapest, 1940. Nyugat. 460 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1131146
13912
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1109369
13913
267
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
Das Lot is nicht erreichbar
1107425
13914
267
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
Das Lot is nicht erreichbar
1291903
13915
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szinnai Tivadar: H.G.Wells. A világ legolvasottabb írójának élete és eszméi Karinthy Frigyes előszavával Bp. 1927. Pantheon. 1 47 p. 3 táblával és egy melléklettel. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291613
13916
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pascal: Gondolatok. Ford. Nagy József. Bp., 1912, Franklin. 236 p. Későbbi egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító felragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1291573
13917
267
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rab Gusztáv: Mentont ajánlanám. Bp., 1938, Singer és Wolfner. 332 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító belekötve. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1324021
13918
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1324035
13919
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1323004
13920
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eric Knight: Légy hű önmagadhoz I-II. Ford. Kovács György, Tápai Szabó Gabriella. Bp. 1946. Anonymus. 298, 269 p. Aranyozott kiadói félvászonkötésben. Első magyar kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
1321851
13921
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kassák Lajos: Egy ember élete I-II. kötet. A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1932, Dante. Kopottas iadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse