https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1323060
13886
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ur György: Lili, regény az életből. Bp., 1929, Színházi Élet. 140 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1327764
13887
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz György. Kétágú síp. Bp., 1942, Globus Ny. 1942. 29 p. Kiadói sérült papírkötésben. Dedikált példány! Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
1322862
13888
267
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szép Ernő: A Hortobágy. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1930, Singer és Wolfner. 222 p. Kiadói papírkötésben. A címlapon pecsét, a hátsó táblán ázásnyom. 1322838
13889
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Biró József: A modern grafológia. 4. kiadás. Bp., 1943, Pantheon. 262 p. 266 szövegközti ábrával. A szövegben több helyen aláhúzásokkal. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1327452
13890
267
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pálfai János: Futball iskola. I. Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben, kis ázásnyommal.
Das Lot is nicht erreichbar
1324191
13891
267
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Bp., 1986, Helikon. Kiadói sorszámozott bőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1327475
13892
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vas Gereben: Tekintetetes urak és kisebb elbeszélések. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1322873
13893
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső: Felebarátaim (Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei IX.) Sajtó alá rendezte Illyés Gyula. Bp., 1943, Nyugat. Kiadói félvászonkötésben. 1323392
13894
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csapói-Réz Margit: Házassági problémák. Bp., é.n., Fővárosi Nyomda Rt. 173 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1323362
13895
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1324424
13896
267
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. - Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., 1927, Genius. 255 p. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1230523
13897
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egri Viktor: Égő föld. Bp., 1937, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A címlapon lévő dedikáció szövegét levakarták, csak a szerző neve olvasható.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse