https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Aucasin és Nicolette. Ófrancia széphistória. Fordította: Tóth Árpád. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félpergamen kötésben
1
13850.

Aucasin és Nicolette. Ófrancia széphistória. Fordította: Tóth Árpád. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félpergamen kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Epiktétos kézikönyvecskéje vagyis a stoikus bölcs breviáriuma.  Budapest, 1944, Graece et Hungarice Editum. Kétnyelvű klasszikusok. Kissé foltos félvászon kötésben
1
13851.

Epiktétos kézikönyvecskéje vagyis a stoikus bölcs breviáriuma. Budapest, 1944, Graece et Hungarice Editum. Kétnyelvű klasszikusok. Kissé foltos félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keresztury Dezső (szerk.): Walther von der Vogeweide válogatott versei. Budapest, 1961, Magyar Helikon. Félbőr kötésben
1
13852.

Keresztury Dezső (szerk.): Walther von der Vogeweide válogatott versei. Budapest, 1961, Magyar Helikon. Félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1
13853.

Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., 1937, Hungária Nyomda (Renaissance Könyvek). Papírkötésben, kicsit sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
1
13854.

Tompa Mihály: Virágregék. Bp., 1937, Hungária Nyomda (Renaissance Könyvek). Papírkötésben, kicsit sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyarmathy, Michel: Volt egyszer, hol nem volt... Párizs, 1975. Dedikált! Kiadói papírkötés, gerincnél szakadással.
1
13855.

Gyarmathy, Michel: Volt egyszer, hol nem volt... Párizs, 1975. Dedikált! Kiadói papírkötés, gerincnél szakadással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Az új idők illemkódexe. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
1
13856.

Az új idők illemkódexe. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. II. Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, 1900, Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, plakettel. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated.
1
13857.

Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. II. Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, 1900, Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, plakettel. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet,  A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.
1
13858.

Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frederick Wilkinson:Antique firearms. London, 1969, Guinnes Signatures. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
1
13859.

Frederick Wilkinson:Antique firearms. London, 1969, Guinnes Signatures. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dimitrij Mereskovszkij: Leonardo da Vinci I-II. Bp., é.n. Dante. Kiadói kopottas, félvászonkötésben.
1
13860.

Dimitrij Mereskovszkij: Leonardo da Vinci I-II. Bp., é.n. Dante. Kiadói kopottas, félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
1
13861.

Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse