https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1339519
13850
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Aucasin és Nicolette. Ófrancia széphistória. Fordította: Tóth Árpád. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félpergamen kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1339551
13851
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Epiktétos kézikönyvecskéje vagyis a stoikus bölcs breviáriuma. Budapest, 1944, Graece et Hungarice Editum. Kétnyelvű klasszikusok. Kissé foltos félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1339557
13852
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Keresztury Dezső (szerk.): Walther von der Vogeweide válogatott versei. Budapest, 1961, Magyar Helikon. Félbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1321072
13853
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1316546
13854
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., 1937, Hungária Nyomda (Renaissance Könyvek). Papírkötésben, kicsit sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1343893
13855
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyarmathy, Michel: Volt egyszer, hol nem volt... Párizs, 1975. Dedikált! Kiadói papírkötés, gerincnél szakadással. 1314832
13856
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az új idők illemkódexe. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1338333
13857
267
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. II. Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, 1900, Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, plakettel. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated.
Das Lot is nicht erreichbar
1338299
13858
267
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.
Das Lot is nicht erreichbar
1339208
13859
267
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Frederick Wilkinson:Antique firearms. London, 1969, Guinnes Signatures. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1320117
13860
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dimitrij Mereskovszkij: Leonardo da Vinci I-II. Bp., é.n. Dante. Kiadói kopottas, félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1323933
13861
267
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse