Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1323927
13862
267
Lord Byron: Beppo. Velencei történet. Ford. Báró Malcomes Béla. Bp., 1929, Franklin. 103 p. Kiadói papírkötésben. A borítóról ajándékozási bejegyzés kivakarva.
1327679
13863
267
1323350
13864
267
1303454
13865
267
Erdős Renée: Santerra bíboros I-II. Bp., 1923, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt!
1337648
13866
267
1340878
13867
267
Bényi László, B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Budapest, 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben 1336501
13868
267
1338111
13869
267
Babits Mihály: A gólyakalifa. Bp., é.n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
654526
13870
267
1303450
13871
267
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt!
1323174
13872
267
1327654
13873
267
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF