https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1322832
13874
267
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hegedüs Loránt: Ady és Tisza. Bp., 1940, Nyugat. 120 p. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóban. 1324310
13875
267
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása. 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.
Das Lot is nicht erreichbar
1322729
13876
267
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Erich Kästner: Lirai házipatika. Ford. Vas István. Bp., 1937, Renaissance. Kiadói kopottas félbőrkötésben. 1291977
13877
267
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1324474
13878
267
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jean-Richard Bloch: ... és tsa. Bp., 1934, Tabor. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1322746
13879
267
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Walter Lippmann: Amerika válaszúton. Az USA külpolitikája. Ford. Gál György Sándor. Bp., 1946, Anonymus. 221 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1322974
13880
267
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koroda Miklós: Vakarócska. Karácsonyi kaland égen és földön. Kádár Béla rajzaival! Bp., 1945. Anonymus. 91 p. Összesen 8 egész oldalas, és 13 szövegközti rajzzal. Kiadói papírkötésben. Több lapon halvány ázásnyom.
Das Lot is nicht erreichbar
1323095
13881
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor József: Jelenések évei. Versek. Bp., 1940, Almanach. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1323079
13882
267
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az arisztokrácia válsága és jövője. Tanulmánygyűjtemény. Bp., 1942, Aurora. 63 p. (Aurora-könyvek) Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1323612
13883
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. 153 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1322914
13884
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móricz Zsigmond: Mese a zöld füvön. Elbeszélések. Bp., 1915, Athenaeum. 186 p. Későbbi félvászon kötésben. Első kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
1324469
13885
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászonkötésben, hiányos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse