Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 278
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1331134
10173
266
Rónai Antal (1926- ): Libalegelő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×70 cm 1331132
10174
266
Rónai Antal (1926- ): Téli folyópart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×70 cm 1331005
10175
266
Rónai Antal (1926- ): Rózsák. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
1331077
10176
266
Rónai Antal (1926- ): Alkony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×70 cm 1331079
10177
266
Rónai Antal (1926- ): Téli út. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×70 cm 1320385
10178
266
Rudnay Gyula (1887-1957): Pásztor leány. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×15 cm 1320387
10179
266
Rudnay Gyula (1878-1957): Csikós. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 20×15 cm 1335163
10180
266
Salkovits O. Zoltán (1917-?): Teniszező hölgy a hálónál 1937. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm 1246247
10181
266
14000
1246309
10182
266
1246354
10183
266
1274820
10184
266
1921 Schima Bandi (1882-1959): Nyikosch orientatio 1921 szeptemberben.Vegyes technika, papír. Jelzett, Képeslapként elküldve. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF