Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 278

Rónai Antal (1926- ): Libalegelő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×70 cm
10173.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rónai Antal (1926- ): Téli folyópart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×70 cm
10174.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rónai Antal (1926- ): Rózsák. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
10175.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rónai Antal (1926- ): Alkony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×70 cm
10176.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rónai Antal (1926- ): Téli út. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×70 cm
10177.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

Rudnay Gyula (1887-1957): Pásztor leány. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×15 cm
10178.

Rufpreis:
2 000 HUF

10179.

Rufpreis:
2 000 HUF

Salkovits O. Zoltán (1917-?): Teniszező hölgy a hálónál 1937. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
10180.

Rufpreis:
2 000 HUF

10181.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10182.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10183.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10184.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF