Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 278
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1330478
10074
266
Hincz jelzéssel: Kék férfi. Olaj, farost, 56×41 cm 1335468
10075
266
Helbing Ferenc (1870-1958): Zenélő fiatal hölgy. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 14×10 cm
1332984
10076
266
Herman jelzéssel: Mediterrán utca részlet. Olaj, karton, 30×39 cm
1318858
10077
266
Herrer jelzéssel: Velencei gondolás. Olaj, farost, sérült 60×53 cm
1333202
10078
266
14000
Herrer jelzéssel: Kíváncsiskodó . Olaj, farost, 56×60 cm 1318875
10079
266
Heyer jelzéssel: Kutyakölykök. Olaj, vászon, sérült. 80×48 cm
1315040
10080
266
Holló jelzéssel: Lápos vidék. Olaj, karton, üvegezett keretben, 48×35 cm 1336078
10081
266
Horler jelzéssel: Utca részlet. Tus, papír, üvegezett keretben, 18,5×16 cm
1333235
10082
266
Horváth jelzéssel: Kocsmai cimborák. Olaj, farost, keretben, 23×18 cm 1331011
10083
266
Hüller Ágoston (1944-): Út a völgy fölött. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1330489
10084
266
Ilosvai jelzéssel: Utcai séta. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm 1317979
10085
266
Imets László (1934-): Ex Libris, Palásthy Lajos. Klisé, papír, jelzett, 12×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF