Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 278
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1335425
10147
266
Nagy Sándor (1869-1950): Bőrdísz.. Linómetszet a Díszítő Művészet egyik (cca 1910) számából, dúcon jelzett, 20x19 cm 1317659
10148
266
Nagy Sándor (1948-): Pokol. Kollázs, vászon, jelzett a hátoldalán, sérült, keretben, 44×58 cm
1335749
10151
266
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Utcakép. Akvarell- ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14×10 cm
1299477
10152
266
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Táncoló páros. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20x15 cm 1320899
10153
266
Némethy Vető Katalin (1950-): Cím nélkül. Computer print 19/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×50 cm 1318067
10154
266
Nyergesi jelzéssel: Virágcsendélet. Filc, karton, üvegezett keretben, 25×32 cm 1334714
10155
266
Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Szászné Marat. Linó, papír, jelzett, 11×9 cm 1319111
10156
266
Perei Zoltán (1913-1992): Konrad Dinckmut. Linó, papír, jelzett, 20×12 cm
1335724
10157
266
Perei Zoltán (1913-1992): HL Dorothea. Linó, papír, jelzett, 22×15 cm 1335730
10158
266
Perei Zoltán (1913-1992): HL Hieronymus. Linó, papír, jelzett, 22×15 cm
1335450
10159
266
Perei Zoltán (1913-1992): Hl. Sebastian. Linó, papír, jelzett, 21×15 cm 1330424
10160
266
Pirk jelzéssel: Fa a főtéren. Olaj, vászon, 40x40 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF