Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 278

Nagy Sándor (1869-1950): Bőrdísz.. Linómetszet a Díszítő Művészet egyik (cca 1910) számából, dúcon jelzett, 20x19 cm
10147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Sándor (1948-): Pokol. Kollázs, vászon, jelzett a hátoldalán, sérült, keretben, 44×58 cm
10148.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Utcakép. Akvarell- ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14×10 cm
10151.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Táncoló páros. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20x15 cm
10152.

Rufpreis:
3 000 HUF

Némethy Vető Katalin (1950-): Cím nélkül. Computer print 19/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×50 cm
10153.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nyergesi jelzéssel: Virágcsendélet. Filc, karton, üvegezett keretben, 25×32 cm
10154.

Rufpreis:
2 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Szászné Marat. Linó, papír, jelzett, 11×9 cm
10155.

Rufpreis:
1 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Konrad Dinckmut. Linó, papír, jelzett, 20×12 cm
10156.

Rufpreis:
1 200 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): HL Dorothea. Linó, papír, jelzett,  22×15 cm
10157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): HL Hieronymus. Linó, papír, jelzett,  22×15 cm
10158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Hl. Sebastian. Linó, papír, jelzett,  21×15 cm
10159.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pirk jelzéssel: Fa a főtéren. Olaj, vászon, 40x40 cm.
10160.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF