Német Államok / Schwarzenberg 1741. "Schwarzenberg József Ádám és liechtensteini Mária Terézia esküvőjére" Ag emlékérem. Szign.: Matthäus Donner (7,01g/26mm) T:2 ph., patina / German States / Schwarzenberg 1741. "Marriage of Joseph Adam von Schwarzenberg and Maria Theresia von Liechtenstein" Ag medal without hallmark. "TAEDIS FELICIBVS / CONNVBIVM PRINCIPVM IOSEPHI SCHWARZENBERGICI ET THERESIAE LICHTENSTEINIAE ACTVM MDCCXLI". Sign.: Matthäus Donner (7,01g/26mm) C:XF edge error, patina
Német Államok / Poroszország 1793. "Frigyes Vilmos koronaherceg és Lujza mecklenburg-strelitzi hercegnő" jelzetlen Ag emlékérem házasságuk alkalmából, "Berán Nándor" jelzésű dísztokban. Szign.: Loos (28,85g/42mm) T:2,2- ph. / German States / Prussia 1793. "Friedrich Wilhelm crown prince and Luise of Mecklenburg-Strelitz" unmarked Ag medallion commemorating their marriage, in "Nándor Berán" marked case. Sign.: Loos (28,85g/42mm) C:XF,VF edge error
Német Államok / Poroszország 1859. "Poroszország királya IV. Frigyes Vilmos - Vilmos régens herceg / Köln Központi Pályaudvar megnyitása 1859. December 15." Br emlékérem. Szign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) T:2,2- több ph. / German States / Prussia 1859. "Friedrich Wilhelm IV King of Prussia - Wilhelm Prince Regent / Opening of the Cologne Central Station 15 December 1859" Br commemorative medal. Sign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) C:XF,VF several edge errors
Német Államok / Köln 1865. "Általános mezőgazdasági kiállítás" Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje)(41mm/36.66g) T:2 kis ph. R! / German States / Cologne 1865. "International Agricultural Exhibition" commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (41mm/36.66g) C:XF small edge error R!
Német Birodalom 1905. "Schiller halálának 100. évfordulójára" Br emlékérem peremen "B. H. MAYER PFORZHEIM" és "BRONZE" jelzéssel, tokban. Szign.: Rudolf Mayer (77,54g/59mm) T:2 ph., peremen lyukasztásnyomok / German Empire 1906. "100th Anniversary - Death of Schiller" Br commemorative medallion with "B. H. MAYER PFORZHEIM" and "BRONZE" mark on the edge, in case. Sign.: Rudolf Mayer (77,54g/59mm) C:XF edge error, on the edge punching marks
Német Birodalom 1906. "Franz Schubert 1797-1828" Br emlékérem peremen "B. H. MAYER PFORZHEIM" és "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Rudolf Mayer (106,42g/60mm) T:1- / German Empire 1906. "Franz Schubert 1797-1828" Br commemorative medallion with "B. H. MAYER PFORZHEIM" and "BRONZE" mark on the edge. Sign.: Rudolf Mayer (106,42g/60mm) C:AU
Német Birodalom 1907. "Religio (Vallás)" Br plakett peremen "B. H. MAYER PFORZHEIM" és "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Rudolf Mayer (72,29g/57x57mm) T:1- / German Empire 1907. "Religio (Religion)" Br plaque with "B. H. MAYER PFORZHEIM" and "BRONZE" mark on the edge. Sign.: Rudolf Mayer (72,29g/57x57mm) C:AU
Németország / Weimari Köztársaság / München 1930. "I. Nemzetközi Bruckner-Fesztivál" aranyozott Br emlékérem. Szign.: Bodenstein (42,32g/45mm) T:2 / Germany / Weimar Republic / München 1930. "1st International Bruckner Festival" gilt Br medal. "I. INTERNATIONALES BRUCKNERFEST MÜNCHEN / NON CONFUNDAR IN AETERNUM 1930." Sign.: Bodenstein (42,32g/45mm) C:XF Wurzbach 984.
Németország DN "Winterszeit" Br plakett peremen "C. POELLATH" gyártói jelzéssel. Szign.: CP (73,93g/64x47mm) T:2 kis k., szennyeződés / Germany ND "Winterszeit" Br plaque with makers mark "C. POELLATH" on the edge. Sign.: CP (73,93g/64x47mm) C:XF small scratch, dirt