Reinhold Alfréd első és utolsó lírai kötete. Egyetlen kiadás. Budapest, 1932. Névtelen Jegyző (Pápai Ernő ny.) A szerző egyetlen magyarországi kötete. Aláírt példány! Kissé hibás kiadói karton kötésben, az első néhány oldal enyhén foltos
Ladányi Lóránt: Bridzs-tanfolyam. Kezdők és haladók számára. Budapest, é.n., Lingua Kiadás. Kiiadói papír kötésben illusztrált fedőborítóval. Szerző által dedikált példány!
Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1940, Viktória, 32 p. II. kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója gyűrött, szakadozott. A szerző által dedikált példány!
Nagy Lajos: Három magyar város. Budapest, 1933, Kosmos Könyvkiadóvállalata, 70 p. Első kiadás. Kis Kosmos-Könyvek 3. Kiadói fűzött papír kötés. A kötés picit sérült. A borító némileg foltos.
Jókai Mór meséskönyve. Gyulay László képeivel. Első kiadás. Hegedűs Rózsika, Jókai unokahúgának nevére nyomtatott és Jókai Mór által dedikált példány. Bp. (1892.) Révai 2 sztl.lev. 393 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Belül kissé javított, egy lapon kis szakadás.