Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 79

ifj. Blanár Imre: Egy 17 éves fiú küzdelmei New Yorkban. Dedikált! Bp., 1933. Révai. Kiadói illusztrált, kissé rojtos papírkötésben
12581.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolt Béla:Versek. Budapest, 1929, Genius-Kiadás.  Kiadói papír kötésben.
12582.

Rufpreis:
2 000 HUF

12583.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wilde Oscar: Salome. Szomorujáték 1 felvonásban. Fordította: Battlay Géza. Bevezetéssel ellátta: Márkus László. Sarkadi Emil által illusztrált kétszínnyomású szecessziós keretdíszekkel és öt egészoldalas rajzzal. Budapest, 1907, Révai és Salamon. Kiadói papírborító, 85 p. A papírborítója kopott, szakdadt
12584.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Bródy Sándor: Az ezüst kecske. I-II. rész  egy kötetben. Budapest, 1916, Az író kiadása. Kiadói papír kötésben
12585.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faragó László: A harmadik humanizmus és a harmadik birodalom. Apollo-Könyvtár 2. Budapest, 1935. Kiadói papír kötésben
12586.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ruszkabányai Elemér: Minden második. Szeged, 1934, Délmagyarország Hírlap és és Nyomdavállalat. Kiadói egészvászon kötésben. Szerző által dedikált példány!
12587.

Rufpreis:
2 000 HUF

Várnai Zseni új versei: Fekete bárány. Szerző által Weisz Bélának dedikált példány! Budapest, 1935, Magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Illusztrált kiadói papír kötésben.
12588.

Rufpreis:
2 000 HUF

12589.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hires gyermekek. Külföldi művekből fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!
12590.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faludy György: A pompeji strázsán. Budapest, 1938, Officina. A szerző kétszer aláírta 61 év különbséggel, először 1938-ban, majd 1989-ben ismét. Kiadói papír kötésben, gerincen kis hibával
12591.

Rufpreis:
8 000 HUF

Raith Tivadar: Alkonyi szimfónia. Paris, 1914. Maxime Ferenczi (Tevan ny. Békéscsaba). (28) p. + 4 tábla (fametszetek). A könyvet Ernst Kempter és Louis Marion Wachlmeyer festőművészek eredeti fametszetekkel illusztrálták. A borítéklap rajzát Ráth Jenő festőművész készítette. Kiadói, illusztrált papírborítóban, zsinórfűzéssel. Felvágatlan példány.
12592.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF