Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 186

13587.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hatvany Lajos: Ady világa. Szerelem könyve II. Ady és Léda. Wien, [1923], Pegasus. 191p. utolsó oldal gépeléssel pótolt
13588.

Rufpreis:
800 HUF

Kellér Andor: Ahol már egyszer meghaltam... Bp., A Világvárosi Regények Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13589.

Rufpreis:
1 200 HUF

13590.

Rufpreis:
3 000 HUF

13591.

Rufpreis:
1 600 HUF

13592.

Rufpreis:
5 000 HUF

13593.

Rufpreis:
1 000 HUF

13594.

Rufpreis:
1 000 HUF

13595.

Richard Halliburton: Varázscsizmában a Föld körül
ford.: Görög Imre Bp. é.n; Tolnai. 224 p. Kiadói ill. kartonborítóban.

Rufpreis:
800 HUF

B. Csűrös Emilia: Lexi békét köt. Bp., é.n., Pósa. Kissé viseltes kiadói félvászon kötésben.
13596.

Rufpreis:
2 000 HUF

13597.

Rufpreis:
1 600 HUF

Steff Tibor: Játék az éggel. Harc a levegőért. Bp., é.n., Révai. Foltos kiadói egészvászon kötésben.
13598.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF