https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 186

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.
1
13611.

Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
1
13612.

Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
1
13613.

Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamási Áron: A bagoly és a vadrózsa ága Bp., 1968. Helikon. Bibliofil nyíl kötésben, sorszámozott.
1
13614.

Tamási Áron: A bagoly és a vadrózsa ága Bp., 1968. Helikon. Bibliofil nyíl kötésben, sorszámozott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
1
13615.

Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyerges András: Jó vér. Bp., 1969. Helikon. Dedikált!
1
13616.

Nyerges András: Jó vér. Bp., 1969. Helikon. Dedikált!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13617.

Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csikóink kényesek. Magyarországi cigány népköltészet. Vál.: Szegő László. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13618.

Csikóink kényesek. Magyarországi cigány népköltészet. Vál.: Szegő László. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13619.

Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Grandpierre K. Endre: Aranykincsek hulltak a Hargitára. Bp., 1990, Népszava. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13620.

Grandpierre K. Endre: Aranykincsek hulltak a Hargitára. Bp., 1990, Népszava. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
13621.

Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
1
13622.

Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse