Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 186

Arany János kisebb költeményei. 1. köt. Pest, 1856, Heckenast Gusztáv. Kopott félvászon kötésben, az előzéklap kijár, egyébként jó állapotban.
13575.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kenichi Kawakatsu: Kimono. Tourist Library: 13. Tokyo, 1936, Board of Tourist Industry Japanese Government Railways. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / paperback, little damaged condition
13576.

Rufpreis:
800 HUF

Borzák Tibor: P.S. (Petőfi Sándor) Titkok a barguzini csontváz körül. Bp., 2014. Gyomapress. Hozzá címkézett UV lámpa.
13577.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Háborús novellák. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler Vilmos, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései. Az Érdekes újság ingyenes húsvéti melléklete. Bp., 1915, Légrády Testvérek. Kicsit laza, kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13578.

Rufpreis:
1 200 HUF

Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Bp., 1978, Mezőgazdasági és Corvina Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, a lapok ázottak, kopottas állapotban.
13579.

Rufpreis:
800 HUF

13580.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molter Károly: Bolond kisváros. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval.
13581.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13582.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csatkai Endre: Cégérek. Bp., 1971,Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13583.

Rufpreis:
1 000 HUF

13584.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss József: Utolsó versek 1920-1921. Bp., 1924, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13585.

Rufpreis:
2 000 HUF

Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. III. kiadás. Bp., Bárd Ferenc és Fia. Félvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.
13586.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF