Kenichi Kawakatsu: Kimono. Tourist Library: 13. Tokyo, 1936, Board of Tourist Industry Japanese Government Railways. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / paperback, little damaged condition
Háborús novellák. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler Vilmos, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései. Az Érdekes újság ingyenes húsvéti melléklete. Bp., 1915, Légrády Testvérek. Kicsit laza, kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Bp., 1978, Mezőgazdasági és Corvina Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, a lapok ázottak, kopottas állapotban.
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. III. kiadás. Bp., Bárd Ferenc és Fia. Félvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.