Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1176161
13525
247
Krúdy Gyula: Őszi utazások a vörös postakocsin. Bp. 1917. Singer és Wolfner. Első kiadás! Fűzve, kiadói borítóban. Első lap kijár. 1176684
13526
247
Bródy Sándor: Az egri diákok. Két magyar Robinson története. (Bp. é.n.) Singer és Wolfner. 144 p. Újrakötött félvászon kötésben
1175304
13527
247
Francois Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., Officina. Kiadói egészvászon kötésben, kissé megviselten. Dedikált! 1175666
13528
247
Kosztolányi Dezső összegyűjtött költeményei. 1907-1935. Második kiadás. Bp. 1936. Révai. 1 t. Kiadói egészvászon-kötésben.
1178823
13529
247
Bánfalvy Róza: Mit feleljek? Levélminták a művelt hölgyek használatára. Tekintettel az élet minden viszonyára. Bp., 1886, Stark Nándor. Kiadói festett, Gottermayer-féle egészvászon kötés, gerincnél szakadt, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban. 1175685
13530
247
Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára) Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gottermayer-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban.
1143749
13531
247
Balázs Béla: Történet a Lógodi-utcáról a tavaszról, a halálról és a messzeségről. Budapest, é.n., Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szép állapotban. 1158826
13532
247
1158962
13533
247
Marlitte, E.: A Schilling-ház I-II. kötet. Kiadói aranyozott, Gottermayer-féle festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban. 1159114
13534
247
Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor Kiadása. Kartonált kötés, gerincnél kopott, egyébként jó állapotban. 1176029
13535
247
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1957, Móra. Egykorú, színezett illusztrációkkal. Reprint kiadás. Jó állapotú papír védőborítóban.
1159180
13536
247
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF