Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
503556
10211
194
11000
679799
10212
194
Jelzés nélkül: Trianon. Vegyes technika, farost, 80×120 cm
716002
10213
194
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben 48×35 cm
654324
10214
194
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, keretben 77×59 cm
701157
10215
194
Olvashatatlan jelzéssel: Zobákpuszta. Akvarell, papír, apró lyuk, üvegezett új keretben 25×35 cm 715157
10216
194
11000
716147
10217
194
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, karton-papír, törött üvegezett keretben, 25×36 cm
725534
10218
194
Olvashatatlan jelzéssel: Modern város. Olaj, farost, újszerű keretben 40×70 cm 677339
10219
194
28000
700516
10220
194
7500
Olvashatatlan jelzéssel: Csók. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 51×38 cm
718149
10221
194
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton part Földvárnál. Rézkarc, papír, sérült, 30×40 cm
721031
10222
194
Olvashatatlan jelzéssel: Varacskosdisznó. Olaj, vászon-farost, díszes keretben, 70×84 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF