Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

10137.

Rufpreis:
12 000 HUF

Póka György (1944): Fa, udvaron. Linómetszet, jelzett, 38x24cm
10138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pólya Tibor (1886-1937): Női arc. Vegyes technika, foltos papír, jelzett, keretben, 25×18 cm
10139.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10140.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1917 Rökk Károly (1891-1970): Krasznojarsk és a hadifogolytábor. Sorozat: 5 db akvarell 7x12 cm
10141.

Rufpreis:
1 400 HUF
41

Ruzicskay György (1896-1993): Könyörgő. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10142.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Rokkantak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10143.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Férfi fej. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10144.

Rufpreis:
1 200 HUF

10145.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10146.

Rufpreis:
10 000 HUF

Scholz Erik (1926-1995): Növények. Tempera, fa, jelzett, keretben, 60x80 cm. Hátoldalon képcsarnok címke.
10147.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

S. Ferenc jelzéssel: Nagyerdő. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 50×55 cm
10148.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF