Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

N. Mónus Teréz (1948-): Madárka. Olaj, farost, jelzett, 20×30 cm
10125.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyári Lóránt (1928-1982): Virágok. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×25 cm
10126.

Rufpreis:
5 000 HUF

10127.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Orsovai Valéria (1943-): Kalapos hölgy a tóparton. Olaj, farost, jelzett,  szép keretben 50×70 cm,
10129.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

10130.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pataki Dénes (1921-1975): Felfedezők. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
10131.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, jelzés nélkül, papír, 33×28 cm
10133.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pétz jelzéssel: Szerelmesek a balaton parton. Olaj, farost, keretben 24×61 cm
10134.

Rufpreis:
1 800 HUF

10135.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10136.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF