Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
629876
10125
194
N. Mónus Teréz (1948-): Madárka. Olaj, farost, jelzett, 20×30 cm
743337
10126
194
Nyári Lóránt (1928-1982): Virágok. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×25 cm
454006
10127
194
22000
625634
10128
194
628007
10129
194
7500
Orsovai Valéria (1943-): Kalapos hölgy a tóparton. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 50×70 cm, 675193
10130
194
675195
10131
194
Pataki Dénes (1921-1975): Felfedezők. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
676189
10132
194
649862
10133
194
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, jelzés nélkül, papír, 33×28 cm 715981
10134
194
Pétz jelzéssel: Szerelmesek a balaton parton. Olaj, farost, keretben 24×61 cm
583584
10135
194
2200
Pituk József (1906-1991): Panta Rhei, rézkarc, papír, 20× 15 cm, üvegezett keretben 679836
10136
194
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF