Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Würtz Ádám (1927-1994): Íme a kutya. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban 27×8 cm
10186.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zafmai jelzéssel: Udvar részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×26 cm
10187.

Rufpreis:
2 000 HUF

10188.

Rufpreis:
800 HUF

Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
10189.

Rufpreis:
800 HUF

10190.

Rufpreis:
10 000 HUF

Azonosítatlan német alkotó: Búr háború. Kőnyomat. Jelzett. Keretben. / War of Boers. Lithography 36x37 cm
10192.

Rufpreis:
2 000 HUF

10193.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
10194.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Ismeretlen jelzéssel: Árnyas lépcsőház. Olaj, farost, keretben, 37x31cm
10195.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ismeretlen alkotó: Élet hetilap (1909), borító terv, tus, jelzett, 28×20 cm
10196.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10197.

Rufpreis:
4 000 HUF

10198.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF