Gläser Zahl der Lose: 471
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2661362
13033
524
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, apró kopásokkal, m: 21,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3186610
13034
524
4400
Glass-objects
Mstisov cseh többszínű asztaldísz, 23x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3186588
13035
524
3200
Glass-objects
Sklo Union cseh barackszínű asztaldísz, 14x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3186607
13036
524
Glass-objects
Schribska cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3173974
13037
524
2200
Glass-objects
Retro német téglatest alakú öntött hamuzó, savmaratott résszel, kis kopással, 8x8x7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3169588
13038
524
Glass-objects
Friedrich német üveg váza formába öntött, , anyagában színezett, hibátlan, jelzett 22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3152917
13039
524
2200
Glass-objects
Cseh asztaldísz, fémlüszteres felülettel, jelzés nélkül, kis pattogzással, d: 14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
2545290
13040
524
2200
Glass-objects
6 db üveg és kristály váza klf. méretben, kopott, apró csorbák. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3152931
13041
524
Glass-objects
Mstisov cseh asztaldísz. Terv.: Hana Machovska. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3027203
13042
524
Glass-objects
Ólomkristály váza, jelzés nélkül, gazdagon csiszolt mintával, kis kopással, m: 18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3135976
13043
524
Glass-objects
Német ólomkristály kínáló. Jelzett, kis kopással, d: 21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3100278
13044
524
3200
Glass-objects
Német ólomkristály téglatest orchideaváza. Címkével jelzett, hibátlan, 14x7x3,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF