Gläser Zahl der Lose: 471
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3349378
12961
524
3400
Glass-objects
Szecessziós üvegkancsó, 2 darab. cca 20. sz. eleje, magyar, zománcfestett, kopott, m: 11-12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3369028
12962
524
500
Glass-objects
Nachtmann dekantáló, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3377119
12963
524
Glass-objects
Borospalack, befonva, m: 37 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3370306
12964
524
Glass-objects
Ólomkristály kínáló, jelzés nélkül, 3 lábon, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3377719
12965
524
5500
Glass-objects
Iparművész üveg asztaldísz, részben anyagában színezett, címkével jelzett, kis pattogzással, 29x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3373094
12966
524
3200
Glass-objects
Cseh többszínű hamutál, jelzés nélkül, kopással, d: 13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3377725
12967
524
15000
Glass-objects
cca 1965, Ruda Smaland Manufaktúra, Göte Augustsson designer: Jégüveg asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 13 cm, m: 9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3358998
12968
524
8500
Glass-objects
cca 1970 Salgótarjáni op-art pácolt váza. Terv.: Takács Géza. Köszörült üveg, alján karcokkal, m: 26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3341789
12969
524
Glass-objects
Üveg asztaldísz, anyagában színezett, m: 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3369011
12970
524
500
Glass-objects
Pikkelyes mintás váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3368469
12971
524
3200
Glass-objects
Ólomkristály tortatál / süteményes kínáló, 3 lábon, jelzés nélkül, d: 27,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3369087
12972
524
Glass-objects
Anyagában színezett királykék magasváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 37 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF