Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3511802
31441
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban " latin nyelvű, bronz emlékérem dísztokban (36mm) + Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996 " aranyozott bronz naptárérem dísztokban (42,5mm) T:AU-PP fo. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3417233
31442
524
Numismatik
1991. "Tárt szívvel és tárt karokkal érkezem hozzátok - Főszékesegyház Esztergom - 91. aug. 16. " II. János Pál pápa látogatása alkalmából készült emlékérem gipsz POZITÍV nagyminta (152mm) T:AU Hungary 1991. Commemorative medal made on the occasion of the visit of Pope John Paul II POSITIVE large plaster sample (152mm) C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3435204
31443
524
6500
Numismatik
1992. "Szathmári Király Ádám 1692-1752 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: "BA" (82mm) T:AU Hungary 1992. "Ádám Szathmári Király 1692-1752 " two-sided, cast bronze commemrative plaque. Sign.: "BA" (82mm) C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3441986
31444
524
Numismatik
1992. "VEFAG Tatabánya / FEHOVA kiállítás " ezüstpatinázott emlékérem műanyag dísztokban (40mm) T:2 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438471
31445
524
Numismatik
1992. (?) "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a Fegyvernemi Tisztképzés " egyoldalas bronz emlékérem, technológiailag hibás darab: duplaveret, félrevert (84mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3437213
31446
524
3800
Numismatik
1994. "50 éves az MKM férfikórusa " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (95mm) T:AU, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3423788
31447
524
2200
Numismatik
1994. "X. TEMAFILA '94 / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége - Budapest " kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF (eredetileg PP), pici ph. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3521989
31448
524
Numismatik
1995. "Délmagyarországi Áramszolgáltató Részvénytársaság 1895-1995 / 100 éves a dél-alföldi áramszolgáltatás" kétoldalas bronz emlékérem T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3460288
31449
524
Numismatik
1996. "Millecentenarium Hungariae 896-1996 / Magyarország ezeregyszáz éves 896-1996 " kétoldalas jelzett Ag emlékérem sérült kapszulában (~5,80g/0.835/27mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3424131
31450
524
Numismatik
1996. "Naturexpo '96 " egyoldalas üveg emlékérem, műanyag dísztokban (49mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3441983
31451
524
Numismatik
1997. "90 éves a magyar kenőanyag gyártás / MOL " kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3441984
31452
524
Numismatik
1997. "90 éves a magyar kenőanyag gyártás / MOL " kétoldalas bronz emlékérem, műanyag tokban (78mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF