Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 569
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3516088
31393
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1980 k. "MHB - Magyar Hitel Bank - 30 éves törzsgárda" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516464
31394
524
Numismatik
1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa " kétoldalas Al emlékérem T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516142
31395
524
Numismatik
1982. "30 éves a Hűtőgépgyár / Lehel 1952-1982" kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476651
31396
524
Numismatik
1982. "Dr. Szőke Béla / Szerszámszerkesztő géptervező - 1982. VII. 24-27 - 5 " kétoldalas Al emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "Szeged / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3515987
31397
524
Numismatik
1982. "Kiváló védnökségi munkáért - LKM Kombinált Acélmű 1978-82" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (143x56mm) T:AU,XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3435285
31398
524
Numismatik
1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa " kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:UNC,AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515603
31399
524
Numismatik
1983. "Állami Pénzverő Budapest / Ékszeripari látogatás emlékére 1983. szeptember 20-29. " kétoldalas fém emlékérem, sérült, plombált "ÁPV" tokban (42,5mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2570179
31400
524
Numismatik
1983. "Audiológiai Vándorgyűlés / Baja 1983 " öntött Br emlékérem (97mm) T:2 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516160
31401
524
Numismatik
1983. "Dr. Sályi István / Magyar Mechanikai Konferencia - Gépész Évfolyamok Találkozója - NME - 1983.08.24-27 " aranyozott Al emlékérem (50mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3423736
31402
524
Numismatik
1983. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / MOTIVUM '83 " egyoldalas bronz plakett, hátoldalán gravírozással, tokban (65x56mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3437895
31403
524
Numismatik
1983. "Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség LKM Szervezete - 25 " egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:XF, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3420492
31404
524
Numismatik
1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF