Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 569

1980 k. "MHB - Magyar Hitel Bank - 30 éves törzsgárda" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:XF
31393.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem T:AU
31394.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1982. "30 éves a Hűtőgépgyár / Lehel 1952-1982" kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:AU
31395.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1982. "Dr. Szőke Béla / Szerszámszerkesztő géptervező - 1982. VII. 24-27 - 5" kétoldalas Al emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-XF
31396.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1982. "Kiváló védnökségi munkáért - LKM Kombinált Acélmű 1978-82" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (143x56mm) T:AU,XF patina
31397.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:UNC,AU
31398.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1983. "Állami Pénzverő Budapest / Ékszeripari látogatás emlékére 1983. szeptember 20-29." kétoldalas fém emlékérem, sérült, plombált "ÁPV" tokban (42,5mm) T:UNC
31399.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1983. "Audiológiai Vándorgyűlés / Baja 1983" öntött Br emlékérem (97mm) T:2
31400.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1983. "Dr. Sályi István / Magyar Mechanikai Konferencia - Gépész Évfolyamok Találkozója - NME - 1983.08.24-27" aranyozott Al emlékérem (50mm) T:AU
31401.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1983. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / MOTIVUM '83" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán gravírozással, tokban (65x56mm) T:AU
31402.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1983. "Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség LKM Szervezete - 25" egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:XF, patina
31403.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU
31404.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF