Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 134

Ausztria DN 8db fém sí jelvény T:AU-VF Austria DN 8pcs metal ski badges C:AU-VF
33809.

Ausztria DN 8db fém sí jelvény T:AU-VF
Austria DN 8pcs metal ski badges C:AU-VF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dánia 1866. "Koppenhága Evezőklub" egyoldalas bronz díjérem füllel (~28,5x37mm) T:AU,XF Denmark 1866. "Kobenhavns Roklub" one-sided bronze award medal with ear (~28,5x37mm) C:AU,XF
33810.

Dánia 1866. "Koppenhága Evezőklub" egyoldalas bronz díjérem füllel (~28,5x37mm) T:AU,XF
Denmark 1866. "Kobenhavns Roklub" one-sided bronze award medal with ear (~28,5x37mm) C:AU,XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Dél-Korea 1988. "XXIV. Nyári Olimpiai Játékok, Szöul - Az olimpiai falu" faragott fa plakett (165x120mm) T:UNC South Korea 1988. "XXIVth Olympiad, Seoul - Olympic village" carved wooden plaque (165x120mm) C:UNC
33811.

Dél-Korea 1988. "XXIV. Nyári Olimpiai Játékok, Szöul - Az olimpiai falu" faragott fa plakett (165x120mm) T:UNC
South Korea 1988. "XXIVth Olympiad, Seoul - Olympic village" carved wooden plaque (165x120mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "Balaton" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló- és "ALU S.C. A Vitorlás sportért" gravírozással (69mm) T:AU, patina, peremhiba
33812.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
33813.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "Ugrójelenet egy bronz diszkoszra gravírozva" öntött bronz emlékérem (~170mm) vörös posztamensen (210x260mm) T:XF ND "Jumping scene engraved on a bronze discus" cast bronze medallion (~170mm) on a red postament (210x260mm) T:XF
33814.

DN "Ugrójelenet egy bronz diszkoszra gravírozva" öntött bronz emlékérem (~170mm) vörös posztamensen (210x260mm) T:XF
ND "Jumping scene engraved on a bronze discus" cast bronze medallion (~170mm) on a red postament (210x260mm) T:XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Finnország 1948. Helsingfors "Északi Telefonos Sportverseny - Diszkoszvetés" egyoldalas bronz díjérem (40mm) T:AU Finland 1948. Helsingfors "Nordiska Telefonidrottskampen - Discus throw" one-sided bronze award medal (40mm) C:AU
33815.

Finnország 1948. Helsingfors "Északi Telefonos Sportverseny - Diszkoszvetés" egyoldalas bronz díjérem (40mm) T:AU
Finland 1948. Helsingfors "Nordiska Telefonidrottskampen - Discus throw" one-sided bronze award medal (40mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Franciaország Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Ifjúság és Sport - A miniszter ajándéka)" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: "P. Pradeilmes" (65mm) T:AU France Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Youth and Sports - Presented by the Minister)" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "P. Pradeilmes" (65mm) C:AU
33816.

Franciaország Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Ifjúság és Sport - A miniszter ajándéka)" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: "P. Pradeilmes" (65mm) T:AU
France Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Youth and Sports - Presented by the Minister)" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "P. Pradeilmes" (65mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Franciaország DN "FFN" Francia Úszószövetség egyoldalas, részben műgyantás fém emlékérem (54mm) T:AU France ND Fédération française de natation (French Swimming Federation) "FFN" one-sided, partially synthetic resined metal commemorative medallion (54mm) C:AU
33817.

Franciaország DN "FFN" Francia Úszószövetség egyoldalas, részben műgyantás fém emlékérem (54mm) T:AU
France ND Fédération française de natation (French Swimming Federation) "FFN" one-sided, partially synthetic resined metal commemorative medallion (54mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Görögország 1981. "E. K. O. O. XI. Balkáni Ifjúsági Úszóverseny - Kavala 1981" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem áttetsző műanyag alapon, kopott tokban T:AU,XF, patina Greece 1981. "Balkan Youth Swimming Championship - Kavala 1981" one-sided, gilded metal commemorative medal on a transparent plastic base, in a worn case C:AU,XF, patina
33818.

Görögország 1981. "E. K. O. O. XI. Balkáni Ifjúsági Úszóverseny - Kavala 1981" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem áttetsző műanyag alapon, kopott tokban T:AU,XF, patina
Greece 1981. "Balkan Youth Swimming Championship - Kavala 1981" one-sided, gilded metal commemorative medal on a transparent plastic base, in a worn case C:AU,XF, patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
33819.

Görögország 1996. "Olimpiai és Atlétikai Bélyegek és Emlékek Nemzetközi Kiállítása - Zappeion / Athén 1896-1996" kétoldalas, aranyozott fém rátétes bronz emlékérem dísztokban (45,5mm) T:AU
Greece 1996. "World Olympic Sports Exhibition Stamps and Documents - Zappeion / Athen 1896-1996" two-sided bronz commemorative medallion with gilt metal inlay, in decorative case (45,5mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Kína 1992. "Műkorcsolya" kétoldalas, aranyozott Al emlékérem karton tokban (60mm) T:AU China 1992. "Figure Skating" two-sided, gilded Al commemorative medallion (60mm) C:AU
33820.

Kína 1992. "Műkorcsolya" kétoldalas, aranyozott Al emlékérem karton tokban (60mm) T:AU
China 1992. "Figure Skating" two-sided, gilded Al commemorative medallion (60mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF