Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 114

Ismeretlen jelzéssel: Galambpár. Patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930, jelzett, m: 12 cm
14186.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Vass Áron (1891-1979): Pipázók. Makfalva, 1963, mázas kerámia, jelzett, sérüléssel, kalap levált, m:28 cm
14187.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Nagy András (1946-): A szép Karia. Ready-made applikáció, jelzett, m: 23 cm
14189.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Nagy András (1946-): Minden. Ready-made applikáció, jelzett, 17x15 cm
14190.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Faragott csont keleti szobor, Keleti Bölcs ábrázolással, fa talapzaton, m: 25 cm
14191.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Józsa Lajos (1944- ) - Vízmerítő. Bronz, márvány talapzaton, m: 21,5 cm
14192.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Ács János (John Carpenter): Galopp. 24 karátos arannyal patinázott fém, jelzés nélkül, 40x29 cm
14193.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Alfredo Lucifer olasz szobrász: Madonna gyermekével. Öntött bronz, jelzett, 28x32 cm
14194.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
14195.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50
Minimales Gebot:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
14196.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50
Minimales Gebot:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
Ligeti Erika (1934-2004): Bohócöltöztető. Bronz fali plakett, jelzett, 28x20 cm /// Erika Ligeti (1934-2004): Clown Dresser. Bronze wall plaque, signed, 28 × 20 cm.
14197.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jálics Gyula (1940-2016). Ecce Homo. Faragott fa, réz kiegészítőkkel, falra akasztható, 78x30 cm
14198.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF