Landkarten Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1973877
20019
524
Maps
Térképmellékletek a Petermanus Geogr. Mitteilungen folyóiratból, 40 db noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2825801
20020
524
Maps
1897 Az Osztrák-Magyar Monarchia és Közép-Európa utazási térképe. Kis beszakadással 30x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3479709
20021
524
Maps
1926 Budapest székesfőváros és környéke térképe, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 1:25.000, hajtott, sérült, hiánnyal (felső sarkán (cím/adatok), 85x94 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3479718
20022
524
Maps
cca 1942 Északnyugat-Afrika és a Földközi-tenger nyugati része,1:3,400.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, hajtott, 63x63 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3479729
20023
524
Maps
Vegyes térkép tétel, közte utazási prospektusok, atlasz, közte több sérült, hiányos. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3243943
20024
524
13000
Maps
Oroszország rézmetszetű térképe. Governo di Arcangelo, e sue provincie nella Russia Europea di nuova proiezione. Zatta Antonio.Venezia, 1782. Színezett rézmetszet paszpartuban / Copper plate engaving 33x42 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
2811999
20025
524
2200
Maps
cca 1900 Róma két kézzel rajzolt térképe. Ceruza, papír. / Hand drawn map of Rome 2 maps 40x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
2983277
20026
524
13000
Maps
Österreich-Ungarn in 4 Blättern - Ausztria-Magyarország 4 térképlapot a színezett rotációs fametszet, Stielers Hand-Atlas, Gotha, 1894. Justus Perthes 1-4 lapok kompletten. 406x330 mm, lapméret 475x380 mm Lapok szélén kisebb-nagyobb, nagyrészt a képet nem érintő szakadások. / Austria-Hungary on 4 maps complete set. Colored engraving, Stielers Hand-Atlas Gotha, Justus Perthes, 406x330 mm / 475x380 mm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
2824321
20027
524
11000
Maps
1866 Tirol védelmi térképe az osztrák-porosz háborúból. Litográfia / Military map of Tirol from the Austro-Prussian war. Litography 66x48 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3048952
20028
524
15000
Maps
cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3420509
20029
524
Maps
1954 A világ talajtérképe + a Szovjetunió talajtérképe, 2 db orosz nyelvű térkép, 32,5x46 cm és 32,5x48,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3441524
20030
524
Maps
cca 1910-1920 Osijek (Eszék), Dárda und Valpovo (Valpó) katonai térkép, 1 : 75.000, rajta ceruzával írt feljegyzésekkel, lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 46x58 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF