Belarus, Mozyr és környéke rézmetszetű térkép. ca 1880. vászonra kasírozva / Mazyr or Mozyr is a city in Gomel Region, in southern Belarus engraved map. 56x50 cm
1917 Lengyelország, Smarzow és környéke világháborús katonai térkép. 107x57 cm + Mogila és környéke térkép 1917 Poland, Smarzow and surroundings, World War II military map. 107x57 cm + Map of Mogila
[Belgrád - Arad és a Bánság környékének közúti térképe] (1941) Blatt 55: Beograd - Arad Staßenkarte 1 : 300,000. [Bécs] Wien, 1941. Druck und Verlag Kartographische Anstalt Freytag-Berndt und Artaria K. G. Színes térkép, mérete: 740x750 mm egy 800x1110 mm méretű térképlapon. Hivatalos használatra szánt, színes a. A fő térképtől jobbra a térség hétkiemelt városának színes közlekedési térképvázlata: Arad, Újvidék, Zombor, Pancsova, Zimony vászonra kasírozva [Road map of Belgrade - Arad and the Banat region] (1941) Sheet 55: Beograd - Arad Staßenkarte 1 : 300,000. [Vienna] Wien, 1941. Druck und Verlag Kartographische Anstalt Freytag-Berndt und Artaria K. G. Coloured map, size: 740x750 mm on a 800x1110 mm map sheet. Intended for official use, coloured a. To the right of the main map is a coloured traffic map of the seven prominent cities of the region: Arad, Novi Sad, Sombor, Pančevo, Zimony, laminated on canvas
1939 A Nyugati-Mecsek turista térképe. Litográfia, kiadja Pécs sz. kir. város idegenforgalmi irodája. 51x35 cm + A Keleti-Mecsek Turista térképe 31x34 cm