Landkarten

Zahl der Lose: 126

Mappa Hungariae Inferioris Districtus Cisdanubiani [...] / Észak-Magyarország nyugati részének térképe 1739-ben (a pestisjárvány idején), nagyméretű reprint térkép, feltekerve, kis lapszéli sérülésekkel, 111x77 cm
20096.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1915 Nowy Korczyn (Lengyelország) környékének katonai térképe, 1 : 75.000, kis vágásból eredő sérüléssel, 42,5x54 cm
20097.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1893 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Bielefeld-Leipzig, 1893, Velhagen &amp; Klasing. Harmadik kiadás. Német nyelven. Sérült, viseltes állapotban, borító nélkül.
20098.

1893 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Bielefeld-Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Harmadik kiadás. Német nyelven. Sérült, viseltes állapotban, borító nélkül.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
B. Kozenns Geographischer Schul-Atlas für Gymnasien [...]. Wien, 1893, VErlag von Ed. Hölzel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, viseltes állapotban.
20099.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1955 Magyarországi autóutak térképe, kiadja: Kartográfiai Vállalat, sérült egészvászon kötésben
20100.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1890-1920 Kb 50 db vegyes külföldi és magyar térkép részben Pallasok
20102.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF