cca 1930 Constantin No. 23 Gold-Film-Bilder Album 2. Német cigarettakép gyűjtőalbum a kor híres színészeinek és színésznőinak képeivel, köztük Alpár Gitta, Verebes Ernő (Ernst Verebes), Greta Garbo, Hans Albers, Charles Boyer, Buster Keaton, stb. Komplett! Kiadói zsinórfűzéses papírkötésben, viseltes borítóval, 22,5x31 cm // German cigarette card album with pictures of famous actors and actresses, including Greta Garbo, Hans Albers, Charles Boyer, Buster Keaton, Lilian Harvey, Anna May Wong, etc. Complete! Paperback, with worn cover.
1920 Album Theeplaatjes serie ,,Internationaal'' 1913. Overdruk in 1920. DIT Album Heeft Historisch Waarde. Tea és kávé gyűjtőkártyák album, rajta a különféle népeket ábrázoló alakokkal, 89 kártya, 1 hiánnyal (Nr. 45.) Zaandam - Almaar - Amsterdam,1920, Firma C. Keg, 19 sztl. lev. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a füzet teste kijár, egy hiánnyal (lsd. fentebb), az utolsó lapon szakadással.
cca 1960-1970 "Gyümölcsoltványokat az állami gazdaságok faiskoláiból vásároljon! Lerakatok országszerte", reklám plakát, Állami Gazdaságok Kereskedelmi Irodája, Terv-ny., szakadással, hajtásnyommal, gyűrődéssel, 23x32 cm
cca 1960-1970 "Kés, olló javítását élezését szakszerűen elvégzik a MEKOFÉM KTSZ késes-köszörűs részlegei. Gyors, pontos kiszolgálás!", reklám plakát, Bp., Pátria-ny., a szélén két lyukkal, szakadt, sérült, egy sarkán hiánnyal, egy másikon hajtásnyommal, 24x34 cm