Werbungen

Zahl der Lose: 217

Kolok Black Record Royal 10 13mm fém doboz, kopásnyomokkal, 6,5×6,5×2 cm
19583.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gentry pipadohány fém doboz 11x7 cm
19584.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1985 36 db jugoszláv kártyanaptár
19585.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
55 darab telefonkártya a 90-es évekből
19586.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1920/30 toiletteseifenpulver, bontatlan doboz, m: 14 cm
19587.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Malév kés és villa szett, 6+6 darab, jó állapotban.
19588.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Vegyes kártyanaptár tétel, kb. 160-180 db, közte egyformákkal
19589.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1910 DMC Cartede Couleurs pour Cotons brillants. Coton perlé, Mouliné spécieal, Broder spécial, Cordonnet spécial, etc. Mulhouse-Belfort-Paris, ,Dollfus-Mieg &amp; C., francia nyelvű textil árjegyzék/áruminta-katalógus, kopott borítóval, a borítón bejegyzéssel, foltos, 6 sztl. lev. + 1 (kihajtható színes mintákkal) t.
19590.

cca 1910 DMC Cartede Couleurs pour Cotons brillants. Coton perlé, Mouliné spécieal, Broder spécial, Cordonnet spécial, etc. Mulhouse-Belfort-Paris, ,Dollfus-Mieg & C., francia nyelvű textil árjegyzék/áruminta-katalógus, kopott borítóval, a borítón bejegyzéssel, foltos, 6 sztl. lev. + 1 (kihajtható színes mintákkal) t.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rosner Ármin Bp. VIII. Fiumei út 12.a. fa colstok
19591.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1970 A Csepeli Egyedi Gépgyár reprezentációs ajándék góliát tolla, a fej részen 4 budapesti látkép részlettel, tollbelső hiányzik, egyébként jó állapotban, ritka, h: 21,5 cm
19592.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Pischinger Oszkár tortaszeletek papírdoboz, kopásnyomokkal, d: 10 cm
19593.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
86 darabos szivarcímke gyűjtemény kis berakóban
19594.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF