Es ist zu lizitieren
19603.
Werbungen
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
1920 Album Theeplaatjes serie ,,Internationaal'' 1913. Overdruk in 1920. DIT Album Heeft Historisch Waarde. Tea és kávé gyűjtőkártyák album, rajta a különféle népeket ábrázoló alakokkal, 89 kártya, 1 hiánnyal (Nr. 45.) Zaandam - Almaar - Amsterdam,1920, Firma C. Keg, 19 sztl. lev. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a füzet teste kijár, egy hiánnyal (lsd. fentebb), az utolsó lapon szakadással.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |