Es ist zu lizitieren
24187.
Bücher: Technik
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Arnold Roth: Hochspannungstechnik. Berlin, 1927, Julius Springer, VIII+534+2 p.+ 3 t. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált.
Karsa Béla (1891-1982) későbbi villamos, gépészmérnök, egyetemi tanár névbejegyzésével. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |