Es ist zu lizitieren
24051.
Bücher: Sozialwissenschaften
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Veress Ignác (szerk.): Latin kézi szótár. I-II. köt. [Egy kötetben.] I. Latin-magyar rész. II. Magyar-latin rész. Bp., [1887]-1888, Lampel R., V+[1]+301+[3] p.; [4]+283+[1] p. Második, javított kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, az első 3 lap kijár.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |