Es ist zu lizitieren
24059.
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Lévay István - Vida Aladár: Görög-magyar szótár. Főgymnáziumok használatára. Hozzákötve: Magyar-görög szótár. Főgymnáziumok használatára. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 4+240;+2+188 p. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |