Es ist zu lizitieren
24057.
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Holub M. és Köpesdy S.: Magyar-latin kézi-szótár a középiskola számára. Szerk.: - - és - -. Bp., 1895, Lauffer Vilmos, 4+623 p. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, borítóval, sérült gerinccel, laza, kissé sérült fűzéssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |