Es ist zu lizitieren
24040.
Bücher: Sozialwissenschaften
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Alexander, Franz - Staub, Hugo:
Der Verbrecher und seine Richter. Ein psychoanalytischer Einblick in die Welt der Paragraphen.
[Bécs] Wien, 1929. Internationaler Psychoanalytischer Verlag (Druck der Vernay Ag.) 124 + [4] p. Első kiadás.
Hugo Staub (1886-1942) berlini jogász, üzletember, mecénás és autodidakta pszichoanalitikus Alexander Ferenc (1891-1964) pszichoanalitikussal közösen írt dolgozata a kriminálpszichológia korai szakmunkájának számít: a munkában elméleti fejtegetések váltakoznak elmekórtani és esetleírásokkal.
Néhány oldalon apró foltosság, a lapszéleken rozsdafoltosság.
Aranyozott, kissé kopott kiadói egészvászon kötésben.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |