https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Kontinuierlich Online-Auktionen
Tétel

[Třanovský, Jiří (1597-1637): Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj ...] H...

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

11 000 13 000 15 000

 

1

Rufpreis:

10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD

Zahl der Gebote:

1

Minimales Gebot:

11 000 HUF

Beschreibung:

[Třanovský, Jiří (1597-1637): Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj ...] Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané, a we wssech Potrebách... Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané, a we wssech Potrebách... Pest, 1858, Trattner-Károlyi,III-XIV+1184+[64];+237+3;+108 p. Szlovák nyelven. Egyházi kolligátumunk szlovák nyelvű énekes- és imádságoskönyv, melynek első, legnagyobb terjedelmű, nyitó munkája a tescheni születésű Jirzí Tranovsky (1591-1637), a "szláv Luther" evangélikus lelkész műve. Gyülekezeti énekeskönyve először 1636-ban jelent meg. A több mint 80 kiadást megélő énekeskönyv szövegei a századok során mélyen beivódtak a szláv kegyességi tudatba. Tranovsky műve a kiadások során folyamatosan bővült, kötetünk nyitómunkája 1040 rövidebb szöveget tartalmaz, utána a két rövidebb munka következik, önálló címlapokkal. Későbbi rézveretes félbőr-kötés, festett lapélekkel, a rézvereten "Mojzsis Maria" névvel és "1895" felirattal, kopott borítóval, hiányos rézveretekkel, kissé sérült kötéssel, hiányzó szennylapokkal, az első rész címlapja hiányzik, a végén néhány lapon gyűrődéssel.

Teilen:

Facebook

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse