Es ist zu lizitieren
24432.
Bücher: Religion
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Szimonidesz Lajos: Zsidóság és kereszténység. Bp., [1931], Dante, 318+[22] p.+ 58 (fekete-fehér képek) t. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, pótolt gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |