Es ist zu lizitieren
24471.
Bücher: Religion
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
[Szeghy Ernő] Szent Teréziáról Nevezett Ernő Atya: Szent Terézia és a Kármeliták. A sarutlan kármeliták alapítójának szenttéavatása háromszázados évfordulójára I-II. köt. Bp., 1921, Stephaneum, 1 t.+503 p.;1 t.+ 462 p. Átkötött modern félvászon-kötés, az első kötetben az utolsó 5 lap javított, a második kötetben a címkép foltos.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |