Es ist zu lizitieren
24492.
Bücher: Religion
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Perlen der Andacht. Gebetbuch für gebildete Katholiken, nach den besten Quellen ausgewählt und geordnet von Stanislaus. Pest, é.n. (1866?), Emich Gustav. 357+3 p. 5 acélmetszetű táblával. Német nyelven. Aranyozott, kopott egészbőr kötésben, kissé sérült és megerősített kötéssel, aranyozott lapélekkel, előzéklapon soroksári bejegyzés 1950-ből, hiányzó kapoccsal, helyenként kissé foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |