Es ist zu lizitieren
22050.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 200 HUF
Vajda Viktor: Délszaki ég alatt. A magas Pirénékből s tengereik mellől. Előszóval Virág Elektől. Öt fametszvénynyel. Bp., 1885, Ifjabb Nagel Ottó, XIV+(2)+270 p.+ 5 t. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, egy-két lap kijár.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |