Bándy Ferenc: Földbirtokrendezés befejezése. A földbirtokrendezés befejezése végett szükséges rendelkezésekről szóló 1928. évi XLI. törvénycikk és végrehajtási rendeletei. Összeáll. és magyarázattal ellátta: - - . Bp., 1929, Tisza Testvérek, 312+XLI p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, részben felvágatlan.
Tatics Péter: A telekkönyvi jog kézikönyve. A telekkönyvi anyagi és alaki jog ismertetése és magyarázata. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye XV. köt. Bp., 1910, Grill Károly, XII+553 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró címlappal, néhány sérült, kijáró lappal.
Dr. Edvi Illés Károly: Az anyagi büntető törvények és a sajtótörvény. Bp., 1909. Grill. 850p. Kiadói egészvászon kötésben, néhány lap kijár, javított kötés
A Külügyi Közlöny 1928. évi VIII. évfolyama. [Egybekötve]. Bp., 1928-1929, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
A Külügyi Közlöny 1930. évi X. évfolyama. [Egybekötve]. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 163 p. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kisebb lapszéli szakadással, helyenként kézzel írt bejegyzésekkel, a 109-163. oldalakat (betűsoros név-, tárgy- és számmutató) a kötet elejére kötötték.
A Külügyi Közlöny 1923. évi III. évfolyama. [Egybekötve]. Bp., 1923-1924, M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda, 119 p. Aranyozott félvászon-kötésben, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
Murarik Antal: A szabad rendelkezési jog Szent István törvényeiben. (Különlenyomat a Századok 1934. évi Pótfüzetéből). Bp., 1935, szerzői kiadás (Kir. M. Egyetemi Ny.), 15+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval. (Ritka!)