https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Jura

Zahl der Lose: 34

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyarországi rendeletek tára, 12 kötet, 1872-1943. Félvászon- / egészvászon-kötésben, változó állapotban, részben volt könyvtári példányok.
1
22500.

Magyarországi rendeletek tára, 12 kötet, 1872-1943. Félvászon- / egészvászon-kötésben, változó állapotban, részben volt könyvtári példányok.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.
1
22501.

Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Dr. Gyürky Tibor és Dr. Melly József: Az iparűzés egészségügyi feltételei. Bp., 1931. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
1
22502.

Dr. Gyürky Tibor és Dr. Melly József: Az iparűzés egészségügyi feltételei. Bp., 1931. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Büntető jog tára. Büntetőjogi judicatura, rendeletek és értekezések gyűjteménye. Szerk.: Németh Péter. XXXIII. köt. (Melléklet: Polgári törvénykezés. A Büntető jog tára XXXIII. kötetének melléklapja). Bp., 1897, Pesti Lloyd-ny., XVI+392 p.+ 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
22503.

Büntető jog tára. Büntetőjogi judicatura, rendeletek és értekezések gyűjteménye. Szerk.: Németh Péter. XXXIII. köt. (Melléklet: Polgári törvénykezés. A Büntető jog tára XXXIII. kötetének melléklapja). Bp., 1897, Pesti Lloyd-ny., XVI+392 p.+ 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
A tisztességtelen versenyről szóló törvény. Magyarázatokkal ellátták: Dr. Vilkovszky József és Dr. Földi Márton. Kosice/Kassa, 1929,"Kárpátia", 192 p. Kiadói kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.
1
22504.

A tisztességtelen versenyről szóló törvény. Magyarázatokkal ellátták: Dr. Vilkovszky József és Dr. Földi Márton. Kosice/Kassa, 1929,"Kárpátia", 192 p. Kiadói kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
dr. Gerőcz Kálmán: A nemzetközi jog, a szükségjog és az ősjog összefüggés. Sátoraljaújhely, 1917. Zemplén. 40+(2)p. Kiadói papírkötésben.
1
22505.

dr. Gerőcz Kálmán: A nemzetközi jog, a szükségjog és az ősjog összefüggés. Sátoraljaújhely, 1917. Zemplén. 40+(2)p. Kiadói papírkötésben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Meszlény Artur: Magyar magánjog. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat, magánjogi törvénykönyv szövegével és rendszerében. I. köt. II. rész.: Jogforrások, személyi és családi jog II. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1929, Grill Károly, XI+(1)+902 p. (Az utolsó lap rossz helyre, a tartalomjegyzék után kötve). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
22506.

Meszlény Artur: Magyar magánjog. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat, magánjogi törvénykönyv szövegével és rendszerében. I. köt. II. rész.: Jogforrások, személyi és családi jog II. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1929, Grill Károly, XI+(1)+902 p. (Az utolsó lap rossz helyre, a tartalomjegyzék után kötve). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Degré Alajos: Válogatott jogtörténeti tanulmányok. Vál., szerk., jegyzeteket és az utószót írta: Mezey Barna. Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok. Bp.,2000-2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
1
22507.

Degré Alajos: Válogatott jogtörténeti tanulmányok. Vál., szerk., jegyzeteket és az utószót írta: Mezey Barna. Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok. Bp.,2000-2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Révész Vilmos (szerk.): Jogi műszótár I. Magyar-német rész. Wien, 1910, Manz-féle Könyvkiadóvállalat. Egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
1
22508.

Dr. Révész Vilmos (szerk.): Jogi műszótár I. Magyar-német rész. Wien, 1910, Manz-féle Könyvkiadóvállalat. Egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1887. évi XLIV. t.-cz. A Dohányjövedéki törvények és törvényesített szabályrendeletek módosításából. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Bp., 1888, Eggenberger, 31 p. Félvászon-kötésben, sérült címlappal és kötéssel, régi intézményi bélyegzéssel, 16x10 cm.
1
22509.

1887. évi XLIV. t.-cz. A Dohányjövedéki törvények és törvényesített szabályrendeletek módosításából. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Bp., 1888, Eggenberger, 31 p. Félvászon-kötésben, sérült címlappal és kötéssel, régi intézményi bélyegzéssel, 16x10 cm.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mérnöki rendtartás. A mérnöki rendtartáról szóló 1923. évi XVII. törvénycikk, az ennek végrehajtására vonatkozó rendeletek, továbbá a törvény módosításáról és kiegészítéséről szóló 2.750/1944. M. E. számú rendelet és ez utóbbi végrehajtására vonatkozó rendelet. Bp., 1944, Mérnöki Kamara, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
22510.

Mérnöki rendtartás. A mérnöki rendtartáról szóló 1923. évi XVII. törvénycikk, az ennek végrehajtására vonatkozó rendeletek, továbbá a törvény módosításáról és kiegészítéséről szóló 2.750/1944. M. E. számú rendelet és ez utóbbi végrehajtására vonatkozó rendelet. Bp., 1944, Mérnöki Kamara, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Kussbach Erich: Nemzetközi és európai büntetőjog. Bp., 2005, Szent István Társulat. 453 p. Kiadói papírkötés.
1
22511.

Kussbach Erich: Nemzetközi és európai büntetőjog. Bp., 2005, Szent István Társulat. 453 p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse