Es ist zu lizitieren
22490.
Bücher: Jura
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Udvardy Ignácz: Római ker. katolika egyházi magánjogtan. II. kötet. Budán, 1843., A' Magy. Kir. Egyetem' betűivel, VIII+335+1 p.+1 (Vérség fája negyed ízig) t. Korabeli átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a címlapon és a táblán kis szakadással, foxing foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |