Es ist zu lizitieren
22491.
Bücher: Jura
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Németh János - Varga István: Egy új polgári perrendtartás alapjai. Szerk.: - - és - -. Az egyik szerkesztő, Varga István DEDIKÁLT példány. [Bp.,2014.], HVG-ORAC. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |