Patai József Lelkek és titkok. Illusztrálta: Szines-Sternberg Miklós (Páris). (Bp.), (1937). Mult és Jövő. 207+(5) p. + 24 tábla. Korabeli amatőr papírkötésben
Die Jeckes. Deutsche Juden aus Israel erzahlen. Hrsg. von Gideon Greif, Colin McPherson und Laurence Weinbaum. Mit einem Geleitwort von Dan Diner. Köln-Weimar-Wien, 2000, Böhlau. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, foltos kiadói papír védőborítóban.
Simon Dubnov: A zsidóság története az ókortól napjainkig. Ford.: Dr. Szabolcsi Bence. Bp., [1940], Tabor (Hungária-ny.), 358+[10] p. 4. kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos hátsó szennylappal.
Ítéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Szerk.: Vida Márton. Bp., 1939, Vida Márton (Arany János-ny.), 62+(2) p. Kiadói papírkötés,
Molnár János: A zsidó kirekesztett? A Szittyakürt melléklete. [Cleveland, Ohio], (1993). [Hungária Szabadságharcos Mozgalom] [ny. n.] [20] p. Egyetlen kiadás. Az 1962-ben alapított, hungarista irányzatú emigráns folyóirat melléklete az 1990-es évek első felében jelentős hevességgel folyó magyarországi emlékezetpolitikai csatározások dokumentuma. Az antiszemita szemléletű kiadvány a Karsai László történész, holokausztkutató szerkesztésében megjelenő "Kirekesztők" és "Befogadók" című antológia kiadása alkalmából szemezget a kiadvány sajtóvisszhangjának dokumentumaiból (1992-1993), illetve teszi közzé sajátos, összeesküvés-elméletet súroló gondolatmenetű vitairatát a magyarországi politikum és sajtóviszonyok természetéről. Az eldurvuló, antiszemita és hungarofób kirohanásokkal teli emlékezetpolitikai vita végső soron a tudatosan távol maradó Magyar Szocialista Párt 1994-es választási győzelméhez vezetett. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.