https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 73

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gaer, Joseph: The Legend of the Wandering Jew. 1961, Mentor Book. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
24318.

Gaer, Joseph: The Legend of the Wandering Jew. 1961, Mentor Book. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Schlant, Ernestine: The Language of Silence. West German Literature and the Holocaust. NY-London, Routledge. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
24319.

Schlant, Ernestine: The Language of Silence. West German Literature and the Holocaust. NY-London, Routledge. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ünnepi Imakönyv. Macsor. Sevoult Ünnepre. Sulzbach , 1794. Egészbőr kötésben, viseltes állapotban.
1
24320.

Ünnepi Imakönyv. Macsor. Sevoult Ünnepre. Sulzbach , 1794. Egészbőr kötésben, viseltes állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Englische Kirchenfürsten und Staatsmänner über die Judenverfolgungen in Rußland und über die sogenannte "Judenfrage" im Allgemeinen. [Angol egyházi vezetők és államférfiak az oroszországi zsidóüldözésről és általában az úgynevezett "zsidókérdésről".] Bp., 1882., Pester Buchdruckerei-Actien-Gesellschaft, 25+1 p. Német nyelven. Herzog Manó 1883 bejegyzéssel. Ritka antiszemita munka. Papírkötés, borítóhiánnyal, szakadt, kissé foltos.
1
24321.

Englische Kirchenfürsten und Staatsmänner über die Judenverfolgungen in Rußland und über die sogenannte "Judenfrage" im Allgemeinen. [Angol egyházi vezetők és államférfiak az oroszországi zsidóüldözésről és általában az úgynevezett "zsidókérdésről".] Bp., 1882., Pester Buchdruckerei-Actien-Gesellschaft, 25+1 p. Német nyelven. Herzog Manó 1883 bejegyzéssel. Ritka antiszemita munka. Papírkötés, borítóhiánnyal, szakadt, kissé foltos.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Jay Weinstein: Judaica. London, 1985, Thames &amp; Hudson, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, 240p, angol nyelven. Színes és fekete-fehér képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány, mely átfogó képet ad a judaika tárgyak gyűjtéséről.
1
24322.

Jay Weinstein: Judaica. London, 1985, Thames & Hudson, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, 240p, angol nyelven. Színes és fekete-fehér képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány, mely átfogó képet ad a judaika tárgyak gyűjtéséről.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
A Tóra öt könyve. Sefer Netiboth Haschalom. Netiboth Haschalom. Wajikra. Wien, 1818, Anton Schmid. Korabeli sérült egészbőr kötés
1
24323.

A Tóra öt könyve. Sefer Netiboth Haschalom. Netiboth Haschalom. Wajikra. Wien, 1818, Anton Schmid. Korabeli sérült egészbőr kötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Bernstein Béla, Dr.: Jókai és a zsidók. Zsidó vonatkozások és alakok összes műveiből.    Bp. 1925. Garai 47 l. Bernstein Béla (mártírhalált halt szombathelyi, majd nyíregyházi főrabbi, 1898-1944). Fűzve, kiadói papírborítóban. Ritka!
1
24324.

Bernstein Béla, Dr.: Jókai és a zsidók. Zsidó vonatkozások és alakok összes műveiből. Bp. 1925. Garai 47 l. Bernstein Béla (mártírhalált halt szombathelyi, majd nyíregyházi főrabbi, 1898-1944). Fűzve, kiadói papírborítóban. Ritka!

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1934 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XIV. évfolyam. 1934. január-december. Bp., Hungária, VIII+351+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés
1
24325.

1934 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XIV. évfolyam. 1934. január-december. Bp., Hungária, VIII+351+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1925 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XV. évfolyam. 1925. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+401+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés
1
24326.

1925 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XV. évfolyam. 1925. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+401+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1930 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XX. évfolyam. 1930. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+460+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés
1
24327.

1930 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XX. évfolyam. 1930. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+460+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1928 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XVIII. évfolyam. 1928. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+445+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. laza egészvászon-kötés
1
24328.

1928 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XVIII. évfolyam. 1928. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+445+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. laza egészvászon-kötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1940 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XXX. évfolyam. 1940. január-december. Bp., Hungária, Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés, eredeti papírborítók is bekötve
1
24329.

1940 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XXX. évfolyam. 1940. január-december. Bp., Hungária, Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés, eredeti papírborítók is bekötve

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse